NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Technikumi rangsor 2023

Ezek a legjobb technikumok az országban

2023. febr. 3.

IKK

KERESŐ

Ideiglenes felvételi jegyzék

Jelenlegi ideiglenes felvételi jegyzékünk NEM a végleges felvételi eredményt mutatja...

2024. márc. 31.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Gratulálunk!

Gratulálunk az iskola futsal csapatának, akik a Centrumok közötti bajnokság regionális döntőjében 5. helyezést értek el. A csapat az országos verseny középdöntőjéig jutott.

2024. márc. 21.
    igazgatosag

Egészségügyi alkalmassági orvosi vizsgálat és pót felvételi napja

RENDÉSZETI ÉS KERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐK egészségügyi alkalmassági orvosi vizsgálata lesz MÁRCIUS 20-ÁN. Az első turnus 13:00 órától a második turnus 14:30-tól. FELTÉTLENÜL HOZZÁK MAGUKKAL A 8. OSZTÁLYOS VÉDŐNŐI ÉS ORVOSI ALAPSZŰRÉSRŐL SZÓLÓ IGAZOLÁST!

2024. márc. 14.

Gratulálunk!

Gratulálunk! A "Mikulás Kupa" keretein belül megrendezett röplabda bajnokságon szerzet eredményekért.

2024. febr. 23.

Gratulálunk!

Gratulálunk! Rónyai Viktória Tamara a HS Lövész Kupa regionális döntő második helyezéséhez.

2024. febr. 8.

Az év sportolója

Büszkék vagyunk! Nagyváradi Frigyes 10. E osztályos tanulónk lett Dabason az év sportolója (BMX Freestyle junior) Gratulálunk!

2024. jan. 26.
            igazgatóság

Ingyenes szakmai képzések az Érdi Szakképzési Centrum tagintézményeiben

Az iskolarendszerű szakképzésben megszerzett első és második államilag elismert (munkakör betöltésére, foglalkozás, tevékenység gyakorlására képesítő) szakképesítés megszerzését az állam – a szakképzési törvényben meghatározott feltételekkel - ingyenesen biztosítja. Az Érdi Szakképzési Centrum tagintézményei 2024. február 1-ei kezdéssel - megfelelő számú jelentkező esetén - a következő szakképzések indítását tervezik:

2024. jan. 12.
              igazgatóság