Versenyek/Büszkeségeink

2022. 04. 23-án iskolánk három diákja - Bajkó Arnold Zotmund, Liptai László Máté, Szabó Botond Gergely - a Diákolimpián a sportlövészet megyei döntőjében csapatban 3. helyezést ért el. Gratulálunk nekik! Felkészítő tanáraik: Kalicz László, Szabó Orsolya.

Szabó Luca 12/B osztályos tanuló az Országos Diákolimpia párbajtőr vívásban III. helyezést ért el. Szívből gratulálunk!

Ügyességi csapatbajnokság Albertirsa (megyei forduló) Diszkoszvetésben lányok- fiúk győzelem, a fiúknál az ezüstöt is az iskola diákjai szerezték meg. Váltófutásban lányok ezüst, fiúk bronz éremmel térhettek haza. Gratulálunk!

Gratulálunk Boldvavölgyi Richárd tanulónknak, aki a Szép magyar beszéd Pest megyei versenyén I. helyezést ért el. Köszönet felkészítő tanárának, Dr. Laczkó Mária tanárnőnek!

Gratulálunk Jurasits Anna 10. a osztályos tanulónak az ELTE szervezésben megrendezett retorika verseny Pest megyei döntőjén elért 3. helyezésért. Köszönet érte felkészítő tanárának, dr.Laczkó Mária tanárnőnek.

Iskolánk először kapta meg az ELTE elismerését az egyetem által szervezett Eötvös- szónokversenyek regionális döntőjében elért sikeres szereplésért.Köszönet ezért dr. Laczkó Mária tanárnőnek, a versenyek hagyománnyá válásában és szervezésében nyújtott munkájáért.

A Központi Statisztikai Hivatal STAT WARS versenyén immár második éve indult iskolánk több csapata is. Két fordulót követően idén - a több mint 40 induló csapat közül - sikerült a döntőbe jutnia a 12.A osztály 4 fős csapatának, ahol másik öt, - az ország különböző részeiből érkezett – jól felkészült csapattal kellett tudásukat összemérniük. A versenyen a gyorsaság, az emlékezet, a figyelem, a szakmai tudás és a kitartó munka egyaránt fontos szerephez jutott. Sok tapasztalattal, élménnyel gazdagodva a 12.A osztály csapata (ld. a képen) a 6., míg a 13.A osztály csapata a 7. helyezést hozta el.

Gratulálunk a lányoknak és köszönet Feketéné Salamon Adrienn tanárnőnek!

A Magyar Nyelvőr Alapítvány „Itt élek a Kárpát –medencében”„ című országos retorika versenyén iskolánk 10. a osztályos tanulója, Jurasits Anna az első hat díjazott diák között szerepel.

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának, dr. Laczkó Mária tanárnőnek.

Az országos Védelmi Információs Központ Honvéd Kadét Programjában nyújtott kiemelkedő munkájáért, több mint 100 pályázó közül Palásti Milán tanulónk nyerte "Az év kadétja" címet. Szívből gratulálunk az elért eredményhez!