2024. márc. 31.

Ideiglenes felvételi jegyzék

Jelenlegi ideiglenes felvételi jegyzékünk NEM a végleges felvételi eredményt mutatja...

Ideiglenes felvételi jegyzék

Ezzel kapcsolatban forduljatok az általános iskolához segítségért.

2024. április 8-9-10-én a tanulóknak lehetőségük van a tanulói adatlapon szereplő sorrend megváltoztatására, illetve  új tanulmányi terület felvételére is, de utóbbira csak olyan középfokú iskolában, amely az eredeti tanulói adatlapon  már szerepelt.

Ezt  abban  az  esetben  javasoljuk, ha a felvételiző az iskolában szerzett benyomásai alapján másik intézménybe kíván felvételt  nyerni, mint amit első helyre megjelölt.

Az új tanulmányi terület felvételéhez az érintett középfokú iskolával történt előzetes egyeztetés is szükséges. Új iskolát (és  annak tanulmányi területét) nem lehet a módosító tanulói adatlapon feltüntetni.
    A rangsorban szerepelnek olyan diákok is, akik több tanulmányi területet, illetve másik iskolát is megjelöltek, így nem feltétlenül jelent sikertelen felvételt, ha a jelentkező nem a rangsor első felében szerepel.
    Az iskolák által beküldött eredmények és a diákok és szülők  által megjelölt sorrendmódosításokat a győri Felvételi Központ veti össze. A többi iskolához hasonlóan a ténylegesen felvételt nyert tanulók listáját csak 2024. április 26-át követően tudjuk közölni, miután a Győrben található Felvételi Központtól megkaptuk a végeredményt.

A végleges eredményről 2024. május 2-ig tájékoztatjuk a hozzánk jelentkezett diákokat és általános iskoláikat.

Ideiglenes felvételi jegyzék | Érdi SZC Eötvös József Technikum | EDIR (edu.hu)

Gazdálkodás és menedzsment

Rendészet és közszolgálat